FURNITURE / Dining Room Furniture / Dinner table 15707348
nr 1570 7348
DINNER TABLE
1960s, teak, 2 st iläggsskivor, diameter: 110, height: 73 cm, ilägg 2x35, wear, stains.
1960-tal, teak, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm, höjd: 73 cm, ilägg 2x35
Condition: slitage, fläckar
800
SEK 1300
Monday October 16 2023
at 20:28:05
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr